De teamindeling is altijd VOORLOPIG, omdat de ervaring leert dat er in de zomer altijd nog wijzigingen plaatsvinden.
Wij zijn ons ervan bewust dat het niet mogelijk is om aan alle individuele wensen tegemoet te komen. Wij zijn van mening dat wij met voldoende kennis van zaken een zo goed mogelijke indeling hebben gemaakt. De coördinatoren en leden van het Technisch hart gaan dan ook niet met u in discussie over de indeling op basis van capaciteiten. Uitsluitend persoonlijke omstandigheden kunnen voor ouders, spelers of speelsters aanleiding zijn om te vragen om een andere indeling. Alleen met een van genoemde redenen kunt u contact met ons opnemen door een mail te sturen naar voorzittervoetbalcommissie@flevoboys.nl.
Het kan zijn dat de nieuwe leden, die de afgelopen week zijn aangemeld, nog niet verwerkt zijn in deze indeling.
Benieuwd naar de indeling van de O23- of seniorenteams? Ook hiervoor kun je contact met ons opnemen door een mail te sturen naar voorzittervoetbalcommissie@flevoboys.nl.
Momenteel vinden de selectietrainingen voor selectieteams (JOx-1) nog plaats. Spelers, die niet in de selectieteams worden opgenomen, worden automatisch in de tweede teams geplaatst. In de bijgevoegde indeling is daar al rekening mee gehouden.
Bij de start van het nieuwe seizoen neemt de trainer of leider met iedereen van het team contact op, voor de teamafspraken en trainingstijden.
Wij wensen jullie een fijne zomer en een mooi, sportief voetbalseizoen 2023-2024.
Sportieve groet,
Voetbalcommissie Flevo Boys